KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10771199
nr 1077 1199
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Etsning, Anders Zorn (1860-1920), Paul Verlaine, 24x16
Kondition: ej signerad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 december 2016
kl 20:11:42
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn