KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10771199

nr 1077 1199

Anders Zorn

(1860-1920), Sverige

Etsning, Anders Zorn (1860-1920), Paul Verlaine, 24x16

Kondition: ej signerad

Utrop:

1.500 kr

Såld:

700 kr

måndag 19 december 2016
kl 20:11:42

Anders Zorn

Läs mer om Anders Zorn